Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ozdravný pobyt

Dobrý den, vážené maminky.
Chtěla bych Vám nabídnout možnost využít naší dětskou ozdravovnu pro Vaše děti od 3 do 15 let na ozdravný pobyt,  o který si požádáte  svého dětského lékaře a když je zdravotní důvod a pojišťovna návrh schválí, mohou děti a i Vy využít našeho krásného lesního prostředí. Výjimečně je pobyt pojišťovnou schválen i dítěti mladšímu 3 let.
Podzimní čas je v našem areálu velmi krásný a barevný.
Důvodem může být nejen častá nemocnost, astma, alergie, ale i neuroza, nadváha či nechutenství.
Pobyty jsou na 21 dní, zcela hrazené pojišťovnou a když by bylo více než  5 dětí z jednoho odjezdového místa i bychom si je odvezli, přivezli.
V případě potřeby či Vašeho zájmu, máme k dispozici v ozdravovně pro děti i pana psychologa.
Přímo v ozdravovně máme základní školu určenou pro děti na ozdravném pobytu, kde se paní učitelka věnuje dětem individuálně dle učebního plánu z Vaší školy. Dopoledne malé děti pobývají ve školičce. A během dne absolvují léčebné aktivity.
Vyřízení ozdravného pobytu:
Zákonný zástupce požádá ošetřující dětskou lékařku dítěte, která když nalezne důvod pro ozdravný pobyt, tak napíše návrh, který rodič donese na zdravotní pojišťovnu dítěte a tam mají 30 dní na schválení či zamítnutí, ale umějí to vyřídit i za den či dva. Lze na návrh rovnou napsat domluvený termín pobytu. Mimo letní sezónu jsme schopni zajistit odvoz a přívoz dětí z jednoho města ve skupince 5-7 dětí.
Nabízíme Vám možnost Vámi  hrazených služeb: návštěvy u kadeřnice, pedikérky, sportovního maséra můžeme pozvat k nám, výlety, infrasaunu u nás, návštěvy ZOO, barokního Braunova areálu a dalších krásných míst našeho kraje.
Máme pro Vás k dispozici 11 samostatných pokojů nebo možnost ubytování pospolu.
Může za Vámi přijet i další členové rodiny, třeba na víkend nebo se v doprovodu můžete vystřídat.
Pro maminky z mateřských center by bylo vhodné, kdybyste se mezi sebou domluvily a přijely ve skupince maminek, které se znáte a mohly byste spolu podnikat aktivity.
Dopoledne se Vám o děti na ozdravném pobytu postaráme a odpoledne Vám pomůžeme.
Přeji prima den.
S pozdravem Zilvarová
Bc. Vladimíra Zilvarová
Dětská ozdravovna Království
Nový Nemojov 150
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Tel:
499 397 605
725 130 598